Internet Business Promoter

Arama Motoru Optimizasyon Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 249.95$
  • Boyut 6.3 MB
  • Version 12.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Axandra
Bir arama motoru optimizasyonu yazılımı olan Internet Business Promoter ile web sitenizi analiz edebilir ve sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırabilmeniz için gerekli olan yardımcı araçlarını kullanarak sitenizin ziyaretçi trafiğini arttırabi
Bir arama motoru optimizasyonu yazılımı olan Internet Business Promoter ile web sitenizi analiz edebilir ve sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırabilmeniz için gerekli olan yardımcı araçlarını kullanarak sitenizin ziyaretçi trafiğini arttırabilirsiniz.

Sitenizin henüz tasarım aşamasında da kullanabileceğiniz yazılım kodlama, tasarım ve kullanılacak anahtar kelimelerde de size yardımcı olabilecek bir çok aracı yapısında bulundurmaktadır. Sitenizi analiz ederek size yol gösterecek bazı araçları da yapısında bulunduran program ile ayrıca sitenizin sayfalarını arama motorları ile uyumlu bir hale getirebilir, Google, Yahoo ve Msn gibi arama motorlarında daha başarılı bir şekilde sitenizin bulunabilirliğini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında yazılım ile anahtar kelimeler üretebilir, kelimeleri düzenleyebilir, anahtar kelime yoğunluğunu ölçebilir ve bulunabilirlik oranlarını görüntüleyebilirsiniz. 

Kullanımı oldukça kolay olan Internet Business Promoter yazılımı deneme sürümü olduğu için bazı özelliklerini kısıtlı olarak kullanabilirsiniz. Örneğin arama motoru gönderim özelliğinde bulunan tüm araçları kullanabilirsiniz ancak sitenizi arama motorlarına gönderemezsiniz. Ayrıca Top10 optimize özelliğinde ise sadece sitenizdeki bir kaç sayfayı analiz edebilir, editörde bulunan bütün özellikleri deneyebilirsiniz ama bu özellikleri kayıt edemezsiniz. 
Daha Fazla Göster
Internet Business Promoter indir